neděle 26. dubna 2015

Třipo střehy II

Chuť psát je stále, času však málo. Prozatím tedy zůstanu u minimalistického stylu. Dneska to bude trochu smutné, trochu veselé, mírně nostalgické.

Začneme zvesela. Anebo spíš smutně. Je mi totiž docela smutno při pomyšlení na člověka, který dokáže stvořit toto:

Kchůl kchár (Foto: autor)

Kchůl kchár (Foto: autor)

Může mi někdo vysvětlit, co tím změním, když na svou felicii, která má už viditelně nejlepší léta za sebou, nalepím kchůl nálepky BaNdiDAs, 69slam a NIKITA, vyjadřující můj hustej attitude? To jako bude rychleji jezdit? Nebo se snad stane z mého šrotu kchůl kchár? Nikoli! Šrot zůstane šrotem a nejen to, povýším ho tím na ultra trapnej a naprosto zoufalej šrot. Mimochodem, všimli jste si, že řidič stojí zaparkovaný jako prase? Pouhá třešnička na dortu.

Kchůl kchár (Foto: autor)

Chtěl bych zase jednou zažít jaro s volným časem. Všimli jste si, jak je nádherně? Miluju jaro a každý rok mě mrzí, že si ho nemůžu naplno užít venku. Když nad tím tak přemýšlím, poslední jaro, které jsem si opravdu vychutnal, bylo v roce 2006. Od té doby vždycky tanec, škola, práce, zase tanec a letos ještě rekonstrukce bytu. Mít tak zase čas sednout na kolo a vydat se na Hostýn... A pak přes Grapy dolů na Rusavu, dál do Držkové a přes Tesák zpátky. To by bylo fajn!!

Jaro (Foto: autor)

Jaro (Foto: autor)

Jaro (Foto: autor)

A zatím jsem musel tento týden z valné části proležet v posteli. Všude jsem machroval, že jsem ještě letos nebyl ani nachlazený, ale už mě to též dostihlo. Viróza mi škrtla několik pracovních plánů a zpočátku jsem vůbec nevěděl, co budu dělat. Jak to bude. Bylo toho tolik naplánované a některé věci visely přímo na mé přítomnosti. Nakonec jsem si z toho však vzal to pozitivní. Mívám tendence k workoholismu a poslední dobou jsem se zase začal dostávat do vcelku zběsilého tempa. Tak jsem se aspoň musel zastavit a trošku si odpočinout. A nakonec jsem za to i vděčný. Svět se nezbořil a já jsem nabral nových psychických sil do další práce. 

Žádné komentáře:

Okomentovat