úterý 20. ledna 2015

Závěrečná 2. ročníku tanečních kurzů v Dřevohosticích

V sobotu, 17. 1. 2015, se v dřevohostické sokolovně konala závěrečná lekce 2. ročníku místního tanečního kurzu pro dospělé. Z celého kurzu i ze závěrečné lekce samotné mám opravdu výborný pocit. Za sebe i svou partnerku Elišku mohu říct, že jsme zde prožili deset příjemných večerů v milé společnosti asi jedenácti párů a pokaždé jsme se dobře bavili. Oba dva věříme, že i kurzistům s námi bylo příjemně a že si z kurzu odnesli spoustu informací o jedenácti krásných tancích, kterým jsme se postupně věnovali.

Dříve než sem přiložím odkaz na fotografie ze závěrečné lekce, bych chtěl učinit dvě věci. Za prvé poděkovat své partnerce Elišce za pomoc s organizací kurzu, svému kamarádovi Tomovi za to, že byl tak ochotný a celý sobotní večer zuřivě fotil, tanečnímu páru Ivo Mikulášek & Ivana Mikulášková za krásné vystoupení a především našim kurzistům. Vytvořili jste opravdu skvělou atmosféru, na celý večer budu dlouho vzpomínat. Děkuji. Za druhé bych chtěl všechny kurzisty, které tanec chytil natolik, že by v něm rádi nějakou formou pokračovali, vyzvat, aby se mi ozvali nejlépe na e-mail. Co se mě týče, do Dřevohostic se vždy rád vrátím a pokud bude zájem i na Vaší straně, jistě se dohodneme na rozsahu i formě navazujícího kurzu. Budu se těšit na Vaše maily. Výzva samozřejmě platí nejen pro kurzisty, ale i pro jiné tancechtivé páry a jednotlivce. Klidně se mi ozvěte.

Ale dost už bylo řečí. Odkaz na fotky ze záverečné lekce naleznete zde. Heslem je jméno krásného standardního tance původem z Anglie, který se tančí na pomalou hudbu ve 3/4 taktu. Určitě všichni víte:).Žádné komentáře:

Okomentovat