čtvrtek 13. března 2014

Závěrečná lekce tanečních kurzů pro dospělé v Dřevohosticích

Tři měsíce společenského tance v Dřevohosticích jsou za námi. V sobotu, 8. 3. 2014, se zde konala závěrečná lekce tanečních kurzů pro dospělé. Uteklo to jako voda a z pozice lektora musím říct, že to byly velice příjemně strávené chvíle v kolektivu veselých a pozitivních lidí. Desetkrát jsme se v hezkém prostředí dřevohostické sokolovny sešli, abychom se naučili základní i mírně pokročilé variace v nejznámějších standardních a latinsko-amerických tancích.

Ilustrační foto

Samotná závěrečná lekce byla kapitola sama o sobě. Předně bych chtěl touto cestou za sebe i za partnerku poděkovat jednak za krásné dárky, které jsme od kurzistů dostali, a také za vynikajícím způsobem připravený večer, kde se dostalo i na tombolu. Pokusili jsme se jim za to odvděčit krátkým tanečním vystoupením. Věřím, že se nám to snad i povedlo. Celý večer proběhl ve veselé atmosféře tance a zábavy.

Co říct závěrem? Musím se přiznat, že se už teď velmi těším na druhý ročník. Jestli bude ze strany dřevohostických (a i jiných) občanů o taneční kurzy zájem, určitě se na podzim znovu sejdeme. 

Žádné komentáře:

Okomentovat